Kudy k námUbytování v kempuVýlety do okolíSlužbyCeníkKontakt
HomeKontakt
Tábořiště U kouzelníka

Služby kempu Kácov


Vybavení a služby kempu:

Umývárny , WC - Použití umýváren s pitnou vodou, stejně tak i použití WC je zahrnuto v ceně ubytování v kempu. Umývárny a toalety jsou v sezóně otevřeny nepřetržitě.
Pro osoby, které v kempu nejsou ubytované a nebo nejsou hosty občerstvovacích zařízení v kempu, je použití umýváren a toalet možné za poplatek.
 
001
001
       
Sprchy - V tábořišti můžete využít sprchy s teplou vodou. Poplatek za sprchování není zahrnut v ceně ubytování v kempu. Klíč od sprchy obdržíte proti vratné záloze v kiosku (recepci kempu). Cena za sprchování závisí na množství spotřebované vody (odečet na vodoměru)
001
Občerstvení - Tábořiště u kouzelníka nabízí poměrně široký sortiment rychlého občerstvení v kiosku a v grilu.  
001
001
Kiosek nabízí několik druhů točených piv včetně místního kácovského ležáku Hubertus, točené limonády, kofoly, sortiment alkoholických i nealko nápojů. Dále je v nabídce sortiment vín, čajů a kávy včetně výborného pressa.
Z potravin nabízíme např. klobásy, párky, sýry, různý snack, pizzu, utopence, hermelín, ale také sortiment balených zmrzlin a cukrovinek, koláčů, koblih.
Poznámka: Doporučujeme závazně objednat pečivo ke snídani na následující den, vyvarujete se tak toho, že vám pečivo vykoupí klienti, kteří ráno přijdou ke kiosku pro snídani dříve, než vy!
001
Gril nabízí vynikající grilovaná kuřata. Ke grilování používáme nikoliv kuřata mražená, ale výhradně čerstvá, chlazená. Na grilovaná kuřata máme vlastní vynikající recepturu. V případě zájmu o více porcí vám můžeme kuřata ugrilovat na objednávku na smluvený termín, tak, aby vám byla servírována rovnou čerstvě ugrilovaná z jehly grilu. Kromě kuřat lze dle nabídky v grilu zakoupit např. langoše, bramboráčky, klobásy atd.
001
Suvenýry - V recepci kempu (v kiosku) můžete zakoupit pohledy Kácova a Posázaví. Na pohlednice vám na požádání rádi otiskneme památeční razítko.
V nabídce máme rovněž mapy, obrázkové skládačky, hračky pro děti.
Velké oblibě se těší turistické známky (můžete u nás zakoupit známky Kácov, Posázavský pacifik, ale rovněž speciální edici známky Tábořiště u kouzelníka
Parkování - V tábořišti jsou vyhrazena parkovací místa, kde za poplatek můžete parkovat svá vozidla i několik dnů.
Vozidla parkujte výhradně na místech tomu určených. Po dohodě a pouze se svolením majitelů kempu můžete vozidlo parkovat na louce určené pro stanování přímo vedle svého stanu (vjezd vozidel na louku pro stany je výslovně zakázán v případě, že je louka rozmáčená po vydatných deštích a dále v době konání hudebního festivalu Sázavafest, kdy je louka vyhrazena pouze pro stany)
Poznámka: V době konání hudebního festivalu SÁZAVAFEST slouží veškerá parkovací místa v kempu výhradně pro parkování vozidel osob v našem kempu ubytovaných.
001
Sportovní a kulturní vyžití - V našem kempu U kouzelníka je k dispozici i privátní klubovna s kulečníkem a šipkami, kterou po dohodě se správcem kempu můžete využít.
001
V této klubovně je terárium, které je letním sídlem našeho mazlíčka a kempového maskota krajťáka Oskara, který se po vaší dohodě s vedením kempu rád nechá s vámi na památku vyfotografovat.
001
V kempu je k dispozici ping-pongový stůl, příslušenství si můžete zapůjčit za mírný poplatek v recepci tábořiště.
001
V recepci si rovněž můžete zapůjčit sadu na pétanque. Na své si přijdou také milovníci rybolovu. Upozorňujeme, že úsek Sázavy, kde se nachází naše tábořiště U kouzelníka, je soukromým rybářským revírem. Povolenky k rybaření v tomto revíru lze zakoupit například v hotelu Na náměstí, případně v pivovaru.
Možnost koupání v Sázavě je přímo na jezu, pod nímž se naše tábořiště nachází.
001
Půjčovna lodí - Vodácké tábořiště u Kouzelníka spolupracuje s půjčovnou lodí DRONTE (www.dronte.cz), která v Kácově zajišťuje výdej a svoz kanoí a raftů. Cenově zvýhodněné jsou jednodenní a dvoudenní výlety na kanoích (cenové balíčky).
Tyto výlety lze objednat v půjčovně DRONTE, nebo přímo v kempu U kouzelníka
001
   

Pro skupiny nabízíme možnost objednání vystoupení kouzelníka!!!

Skvělá zábava pro děti od 3 do 300 let!!!


Po předchozí dohodě vám rádi zorganizujeme pro vaši vodáckou nebo turistickou partu přímo v našem tábořišti vystoupení předního českého čaroděje a iluzionisty – kouzelníka Grina (odtud pramení název našeho tábořiště U kouzelníka). Garantujeme vám, že na toto špičkové kouzelnické vystoupení budete dlouho vy i vaše děti vzpomínat a záhadné triky vám dlouho nedají spát…   (www.grino.cz)

 

 

Kudy k nám I Ubytování v kempu I Výlety do okolí I Služby I Kontakt