Kudy k námUbytování v kempuVýlety do okolíSlužbyCeníkKontakt
Home Kontakt Facebook
Tábořiště U kouzelníka

Kudy k nám


Po silnici


001
  Z dálnice D1 odbočíte na sjezdu EXIT 49m jedete po silnici č. 125 směr Uhlířské Janovice – Kolín. Po sjetí z dálnice D1 asi po 5 km odbočíte vpravo do obce Kácov. Projedete přes náměstí, pokračujete stále rovně až k mostu přes řeku Sázavu. Přejedete most, za ním silnice zatáčí doprava a cca po 100 metrech je po levé ruce vlaková zastávka „Kácov – zastávka“ a po pravé ruce proti této zastávce je vjezd do tábořiště U kouzelníka.

Prosíme, nepleťte si nás s obecním kempem, který je před mostem přes řeku vlevo, na levém břehu řeky, v těsném sousedství čistírny odpadních vod.

Po řece

001
  Po Sázavě připlujete do Kácova na jez, vlevo uvidíte kácovský zámek. Pod jezem vlevo je budova pivovaru, na pravé straně řeky se do ní vlévá Čestínský potok, hned za ním se vpravo vylodíte na břeh přímo do našeho kempu U kouzelníka

Vlakem

001
  Vystoupíte z vlaku na zastávce ČD „Kácov – zastávka“. Přejdete přes silnici a jste u vchodu do našeho tábořiště (nepopleťte si zastávku s vlakovým nádražím Kácov – to byste odtud k nám museli absolvovat asi dvoukilometrovou procházku).


Autobusem
Autobusové linky vám zastaví v Kácově kousek od náměstí, odtud je to jen kousek k mostu přes řeku Sázavu. Most přejdete – a jste u našeho kempu.

Kudy k nám I Ubytování v kempu I Výlety do okolí I Služby I Kontakt