Kudy k nám Ubytování v kempuVýlety do okolíSlužbyCeníkKontakt
HomeKontakt Facebook
Tábořiště U kouzelníka

Ubytování v kempu - tábořišti

Po příjezdu do tábořiště se nejprve přihlašte k pobytu u správce tábořiště (na recepci). Správce Vám zapůjčí označovací čísla na stan a určí Vám místo pro stanování, případně parkování vozidla. Na recepci si rověž vyzvedněte parkovací lístek, který následně viditelně umístíte na palubní desku.

Pro parkování aut slouží v našem tábořišti místa k tomu vyhrazená (v těsné blízkosti cesty). Respektujte, prosím, zákaz vjíždění aut na stanovou louku.

 
001
001
  Ve vlastním stanu - K postavení vlastního stanu v našem tábořišti U kouzelníka můžete využít hektarové louky, kde si můžete pronajmout místo pro stanování

V ubytovací buňkách - Pokud neradi spíte pod stanem, můžete k přenocování v kempu U kouzelníka využít ubytovacích buněk. V ceně pronájmu ubytovací buňky je zahrnut pobyt maximálně 4 osob. Po dohodě si lze za příplatek vypůjčit lůžkoviny a povlečení. V ubytovacích buňkách platí přísný zákaz používání elektrických či plynových vařičů a topidel! Při pronájmu požadujeme vratnou zálohu 500,-.

Pravidla pro rok 2022:

POKUD MÁTE ZÁJEM O UBYTOVÁNÍ V OBYTNÝCH BUŇKÁCH, POPTÁVKY PROVÁDĚJTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM SMS NA TEL. ČÍSLE +420 777 216 768. POKUD JSOU UBYTOVACÍ KAPACITY OBYTNÝCH BUNĚK VOLNÉ, POTVRDÍME VÁM ZÁVAZNOU REZERVACI NEJPOZDĚJI DO 24 HODIN. POKUD REZERVACI CHCETE ZRUŠIT, PROSÍME, INFORMUJTE NÁS O TOM NEPRODLENĚ OPĚT PROSTŘEDNICTVÍM SMS NA VÝŠE UVEDENÉM ČÍSLE. REZERVACI BUNĚK VÁM DRŽÍME DO 16 HODIN, POKUD SE NESTIHNETE UBYTOVAT DO TÉTO DOBY A UBYTUJETE SE POZDĚJI, INFORMUJTE NÁS O TOM PŘEDEM A VČAS TELEFONICKY, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ VAŠI REZERVACI PO TÉTO DOBĚ PŘENECHÁME DALŠÍMU ZÁJEMCI Z EPIDEMIOLOGICKÝCH DŮVODŮ ANI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ NEPOSKYTUJEME STANDARDNĚ DO OBYTNÝCH BUNĚK LŮŽKOVINY A POVLEČENÍ, NOCOVÁNÍ POUZE VE VLASTNÍM SPACÁKU! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 
Ubytovací buňky
Ubytovací buňky - Iteriér

V den ukončení pobytu je nutné buňky vyklidit a klíče odevzdat správci kempu nejpozději do 11.00 hod.
Počet ubytovacích buněk v kempu je 6, v sezóně je jedna z nich vyhrazena pro personál.

Poznámka:
Dotazy na volné kapacity ubytovacích buněk zasílejte prosím prostřednictvím sms na tel. 777 216 768 ve tvaru: Jméno, počet požadovaných ubytovacích buněk, pobyt od (datum) – do (datum), lůžkoviny požaduji – nepožaduji
V závěru sms, prosím, uveďte svoji e-mailovou adresu.
Pokud máme na vámi požadovaný termín volnou ubytovací kapacitu v buňkách, váš požadavek vám v nejkratším možném termínu opět prostřednictvím sms potvrdíme

Pobyt zvířat v kempu - Za poplatek máte možnost si s sebou do kempu U kouzelníka vzít své čtyřnohé domácí mazlíčky. Podmínkou je, že zvířata musí být zdravá a nesmějí se po tábořišti pohybovat volně bez dozoru, pouze na vodítku.  
pesPROVOZNÍ DOBA:

Tábořiště je v plném provozu v červenci a srpnu, ubytování mimo sezónu je možné po telefonické dohodě
Kiosek s občerstvením: provozní doba je aktuálně upravována dle vodácké sezóny. V hlavní sezóně je kiosek otevřen od 7:30 hod. maximálně do 21:00 hod.
Kuřecí gril je v sezóně v provozu v odpoledních a večerních hodinách.
Sprcha: provozní dobu sprch upravujeme aktuálně dle stavu zásoby pitné vody.
Vzhledem k omezenému množství pitné vody ve studni prosíme o maximální šetření pitnou vodou na umývárnách. Děkujeme za pochopení.
Aktuální ceník ubytování a služeb poskytovaných v tábořišti U kouzelníka je k dispozici v recepci kempu.

Kudy k nám I Ubytování v kempu I Výlety do okolí I Služby I Kontakt